jhjh

      Rezervoni Vitin e Ri me Profesioniste!       

     HOME    |    RRETH NESH    |    KONTAKTO    |    INFORMACIONI    |    TURET E VITIT TE RI    |    E-MAIL    |

> Planifiko Vitin e Ri 2009

Ne ju ftojmė tė kaloni Vitin e Ri nė vendet mė ekzotike dhe mahnitėse tė Evropės dhe Botės. Qė nga viti 1994 ne organizojmė udhėtime fantastike.

Fillo Planifiko >

     Kompania mė favorite e organizimit tė tureve turistike

      

               

               
               
               

|    Home    |    Rreth nesh    |    Kontakto    |    Informacioni    |    Turet e Vitit tė Ri    |    E-Mail    |

 Telefono ATHS: Agjentėt e Udhėtimit: +355 4 22 40 955 / 22 32 424 / 22 32 310;          Turizmi: +355 4 22 33 997;
                                     ATHS - Durrės: +355 5 22 22 621                                                                    © 2008 ATHS
Albanian Travel and Hospitality Service